DENTAGLOBAL

DENTAGLOBAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak sahip olduğumuz mesleki tecrübe ve gelecek vizyonumuzu, hizmet enerjimiz ile bütünleştirerek diş hekimliği sahasına yeni bir sinerji kazandırmak amacı ile 2017 yılında faaliyetlerimize başladık.

Review Widget

Hızlı İletişim

Dental Turizm
 • Tanışma &
  Bilgi Paylaşımı
  Formumuzu doldurarak yaptırmak istediğiniz işlem hakkında bilgi verin.
 • Tedavi Planlaması &
  Teklif
  48 saat içinde size özel hazırlayacağımız tedavi planını paylaşalım.
 • Tedavi Süreci
  DENTAGLOBAL’de, planlanan tedavilerinizi gerçekleştiriyor, siz şehrimizden ayrılmadan önce son kontrollerinizi de yapıyoruz.
 • Rutin Kontrol, Bakım &
  Tedavi Sonrası Destek
  Sağlıklı dişler için rutin kontrollerinizi 6 ayda bir yaptırmayı ihmal etmeyin.

Dental Turizm

Tanışma & Bilgi Paylaşımı
Tanışma & Bilgi Paylaşımı

Formu doldurun ve bizimle yaptırmak istediğiniz işlemleri paylaşın. Size sağlıklı bir tedavi planı hazırlayabilmemiz için güncel röntgen filminizi paylaşmanız çok faydalı olacaktır.

Arzu ederseniz Londra, Paris, Rotterdam ve Berlin’deki anlaşmalı Klinik ve Görüntüleme Merkezlerimiz aracılığı ile Röntgen filminiz için size yardımcı olabiliriz.

Tedavi Planlaması & Teklif
Tedavi Planlaması & Teklif

Formu bize göndermenizi takiben 48 saat içerisinde tarafınıza özel hazırlayacağımız tedavi planlamasını , ne kadar süreceği ve ne kadara mal olacağını sizinle paylaşalım

Tedavi Planlaması & Teklif
Tedavi Süreci
Tedavi Süreci

DENTAGLOBAL’de, planlanan tedavilerinizi gerçekleştirelim, siz ayrılmadan son bir kez kontrol edelim ve tüm tedavilerin sorunsuz yapıldığından emin olalım.

Tedavi Süreci
Rutin Kontrol, Bakım & Tedavi sonrası Destek
Rutin Kontrol, Bakım & Tedavi sonrası Destek

Rutin kontrollerinizi ve ağız bakımınızı 6 ayda 1 mutlaka yaptırmalısınız. Arzu ederseniz Londra, Paris, Rotterdam ve Berlin’deki anlaşmalı Klinik ve Hekimleriniz size rutin kontrolleriniz ve tedavileriniz ile ilgili sonradan oluşabilecek minor problemlerin giderilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Rutin Kontrol, Bakım & Tedavi sonrası Destek

Hekimlerimiz

Blog


Qunomedical Top Partner Clinic Badge