DENTAGLOBAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak tüm ekip çalışanları ile sahip olduğumuz mesleki tecrübemizi hizmet enerjisi ile bütünleştirerek diş hekimliği sahasına yeni bir sinerji kazandırmayı amaçladık. 2017 yılında faaliyetlerimize başladık. Gücümüzü, kurumsal anlamda yeni bir firma olmanın özgür vizyonu ve deneyim anlamında ekibimizin geçmiş tecrübeleri sayesinde köklü bir kurum felsefesine sahip olabilmekten alıyoruz.

Bir anlamda geçmiş birikimi ile tecrübeli, günümüzün hem modern hem de kültürel yapısını kendi bünyesinde hizmet mantalitesi ile bütünleştirmesi ile enerji dolu ve en yeni olanı en doğru şekilde edinen ve etkin bir şekilde kullanan vizyonu ile güçlü bir kurumsal kimlik oluşturduk.

DENTAGLOBAL olarak sadece İzmir’de ya da Ege Bölgesi ve hatta Türkiye’de değil yurt dışında kısa zamanda bilinen bir marka haline geldik. Londra, Paris, Rotterdam ve Berlin’de bulunan irtibat ofislerimiz ve partner kliniklerimizin yanına yeni lokasyonlar eklemek için bitmek bilmeyen bir enerji ile çalışmaya devam etmekteyiz.

DENTAGLOBAL